Hem sizin hem de sevdiklerinizin konfor ve huzuru için yeni bir yaşam alanı…

Güven ve sevgi dolu bir yaşama iyi bir başlangıç yapmak isteyenlere Perinçek Alyans.

Perinçek Group güvencesi ile Sirmen İnşaat’ın yeni projesi olan Perinçek Alyans, Aydın’ın yeni gözde semti Ata Mahallesi’nin ana arterlerinden Tepecik Bulvarı’nda hayata geçiyor. Ulaşım ağlarına (İzmir – Denizli otoyolu), birçok okul ve üniversiteye, alışveriş merkezlerine ve sosyal yaşam alanlarına yakın bir lokasyonda, hızla değer kazanan çevre bulvarına 50 metre yakınlıkta eşsiz bir mimari.

3 blok üzerinde 56 konuttan oluşan yaşam alanlarını, özgün mimari çözümlerle en verimli şekilde kullanmayı amaçlayan Perinçek Alyans, fark yaratan detayları ile sevgi dolu bir yaşam tasarlıyor. 3+1 olarak tasarlanan daire planları ve her biri 140-150 m2 aralığındaki daire büyüklükleri ile de konfor, en sevdiğiniz misafiriniz olacak.

Çocuk oyun alanlarından su peyzajı, şelalesi, fitness ve spor salonu, açık ve kapalı otoparkı, genel güvenliğine kadar birçok detayı içerisinde barındıran eksiksiz bir yaşam alanında ailenizle keyif dolu anılar biriktirmeniz için inşa edilen Perinçek Alyans’ta güven ve huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

Perinçek Alyans…

Ailenizle Mutluluğun Tadına Varın

Ailenizle keyifli bir yaşama dokunun diye her daireye ait yemyeşil peyzaja bakan 2 ferah balkonuyla Perinçek Alyans; gerçek mutluluğun adresi.

Huzur Dolu Tasarım

Perinçek Alyans, su peyzajı ve şelalesiyle yaşamın birçok güzelliğini tüm ailenizin mutluluğu için sunuyor. Estetik ve şık peyzajı ile evinize misafir olan doğanın detayları, huzurunuz için profesyonellikle tasarlandı.

Sevgi İle Tasarlanan Sosyal Alanlar

Perinçek Alyans; saunasından yürüyüş yolları, geniş havuzu ve fitness salonuna kadar birçok imkanı ile sosyal yaşamdaki rahatın doya doya yaşanan adı. Yerlerinde duramayan, enerji dolu çocuklar güvenli bir yaşam alanında büyüsünler diye çocuk oyun alanlarından peyzaj tasarımına kadar tüm detaylar düşünüldü.

Mutluluğa Muhabbet Katın

Günün yorgunluğunun çocukların bir gülümsemesi ile atıldığı; komşularla uzun sohbetlerin yapıldığı; ev sahibinin gönlü kadar geniş bir salonda hem aileniz hem de sevdiklerinizle mutluluğa muhabbet katın.

Sevgiye Uyanın

Yeni bir günü enerji dolu geçirmeniz için ihtiyacınız olan rahatlığı, ferah tasarımlı geniş yatak odaları ile sunarak mutluluğa davet eden bir mimari.

Konfor dolu bir yaşamda ailenizle sevgiye uyanın.

Hayalleriniz Kadar Geniş Mutfaklar

Özenle detaylandırılmış tasarımından malzeme seçimine kadar tüm ayrıntıları ile hem siz hem de aileniz için sevginin harmanlanıp sonsuz mutluluğun pişirildiği bir mutfak hayal edin. Hayalleriniz kadar geniş mutfaklarda eşsiz bir ferahlık.

Evinizin Yanı Başında Alışveriş Konforu

Perinçek Alyans, mağaza ve dükkanlarını renkli bir sosyal yaşamı merkez alarak tasarladı. Evinizin yanı başında alışveriş yapabilmenin konforu Perinçek Alyans’ta.

Rahatlığın Keyfine Varın

Perinçek Alyans, kapalı otopark alanları ile sizi, konforun her anda olduğu bir yaşama davet ediyor. Tüm detayların düşünülerek oluşturulduğu bir yaşam alanının keyfine Perinçek Alyans’ta; evinizin yanı başına aracınızı park ederek varın.

Konum

Hızla değer kazanan Çevre Bulvarı’na 50 metre mesafedeki Perinçek Alyans, İzmir – Denizli otoyolu gibi ulaşım ağlarına, birçok okul ve üniversiteye, alışveriş merkezlerine ve sosyal yaşam alanlarına yakın lokasyonuyla ailenizin tüm ihtiyaçlarını önemseyerek, konforunuz için önemli merkezlere birkaç adımlık mesafede Aydın’ın kalbinde tasarlandı.

Hastane / 1 km
İlkokul / 500 m
Ortaokul / 600 m
Lise / 500 m
Üniversite / 2 km
AVM / 1 km
Havalimanı / 3 km