Ege’nin gözbebeği Çeşme’de, tüm mevsimlerin tadını doyasıya çıkaracağınız bir yaşam alanı: Villa Vera… 1105 m2 proje alanında 3 kattan oluşan iki blokta toplam 9 adet daireye sahip Villa Vera, hayalleriniz kadar geniş! Villa Vera’nın özel müstakil girişi, masmavi havuzu, güneşi yaşam alanınıza misafir eden güneşlenme terası ve doğanın yansıması 1000 m2 peyzaja sahip bahçesi ile keyif dolu her anı evinizde kucaklayın. Sürdürülebilir mimari anlayışıyla, doğayla uyum içinde tasarlanan Villa Vera; Çeşme’nin eşsiz doğasına yakışan yapısıyla göz dolduruyor.

Her daireye ait depo alanı, özel garaj ve site-kamera güvenlik sistemiyle sizi özel hissettiren Villa Vera’da tüm detaylar keyifli bir yaşam için düşünüldü. Her daireye özel ebeveyn banyosu, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi ihtiyacınız olan her şeyi içinde bulunduran full ankastre mutfağı, alüminyum doğrama stor ve sineklikleri, yerden ısıtma sistemi, ısı pompası, daire içi merkezi sistem ısıtma ve soğutma imkanı, apartman içi asansörü ve uzaktan kontrol sağlayan akıllı ev sistemiyle Villa Vera’da konfor, daimi misafiriniz olacak.

Proje Özellikleri

Ege’nin gözbebeği Çeşme’de, tüm mevsimlerin tadını doyasıya çıkaracağınız bir yaşam alanı: Villa Vera… 1105 m2 proje alanında 3 kattan oluşan iki blokta toplam 9 adet daireye sahip Villa Vera, hayalleriniz kadar geniş!

Villa Vera’nın özel müstakil girişi, masmavi havuzu, güneşi yaşam alanınıza misafir eden güneşlenme terası ve doğanın yansıması 1000 m2 peyzaja sahip bahçesi ile keyif dolu her anı evinizde kucaklayın. Sürdürülebilir mimari anlayışıyla, doğayla uyum içinde tasarlanan Villa Vera; Çeşme’nin eşsiz doğasına yakışan yapısıyla göz dolduruyor. Her daireye ait depo alanı, özel garaj ve site-kamera güvenlik sistemiyle sizi özel hissettiren Villa Vera’da tüm detaylar keyifli bir yaşam için düşünüldü. Her daireye özel ebeveyn banyosu, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi ihtiyacınız olan her şeyi içinde bulunduran full ankastre mutfağı, alüminyum doğrama stor ve sineklikleri, yerden ısıtma sistemi, ısı pompası, daire içi merkezi sistem ısıtma ve soğutma imkanı, apartman içi asansörü ve uzaktan kontrol sağlayan akıllı ev sistemiyle Villa Vera’da konfor, daimi misafiriniz olacak.

Keyif dolu her anı evinizde kucaklayın

Villa Vera’nın özel müstakil girişi, masmavi havuzu, güneşi yaşam alanınıza misafir eden güneşlenme terası ve doğanın yansıması 1000 m2 peyzaja sahip bahçesi ile keyif dolu her anı evinizde kucaklayın.

Özel hissettiren detaylar Villa Vera’da

Her daireye ait depo alanı, özel garaj ve site-kamera güvenlik sistemiyle sizi özel hissettiren Villa Vera’da tüm detaylar keyifli bir yaşam için düşünüldü.

Konfor, daimi misafiriniz olacak.

Her daireye özel ebeveyn banyosu, bulaşık makinesi, fırın, davlumbaz, buzdolabı gibi ihtiyacınız olan her şeyi içinde bulunduran full ankastre mutfağı, alüminyum doğrama stor ve sineklikleri, yerden ısıtma sistemi, ısı pompası, daire içi merkezi sistem ısıtma ve soğutma imkanı, apartman içi asansörü ve uzaktan kontrol sağlayan akıllı ev sistemiyle Villa Vera’da konfor, daimi misafiriniz olacak.

Dört mevsimin de tadını çıkartın

Sonbaharda kahverengiye bürünen doğası, kışları sadece sizinmiş gibi hissettiren sokakları, baharda canlanan atmosferi ve yazları deniz-kum-güneş üçlüsüyle her mevsimin tadını doyasıya yaşatan Çeşme’de huzur dolu bir yaşam: Villa Vera!