Mimari alandaki başarılarıyla, 40 yıldır birçok projeye imzasını atarak güven inşa eden Perinçek Group; Çeşme’nin en değerli lokasyonlarından biri olan Mamurbaba’da yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

2300 m2 proje alanı içerisinde 350 m2 kullanım alanlı iki adet villa olarak inşa edilen Villa Vera Mamurbaba; bahçesi, havuzu ve güneşlenme terası ile en keyifli anılarınıza ev sahipliği yapacak.

Çeşme’nin en gözde lokasyonlarından Mamurbaba’da bulunan Villa Vera Mamurbaba ile Çeşme’nin eşsiz doğasına ve renkli atmosferine birkaç adım yakınlıkta olmanın tadını çıkaracaksınız. Yemyeşil peyzaja eşlik eden masmavi havuzu ile günün başlangıcından bitimine kadar, her anı dolu dolu ve keyifli kılan bir yaşama Villa Vera Mamurbaba ile adım atacaksınız.

Kristal berraklığındaki denizi ile Ilıca’ya, rengarenk sokakları ile Alaçatı’ya, şifalı sularıyla ünlü Şifne’ye ve eğlencenin hiç durmadığı Aya Yorgi’ye yakınlığı ile sizi neşe dolu bir yaşama davet eden Villa Vera Mamurbaba’da dinamiği hiç düşmeyen bir yaşam var.

Her villaya ait müstakil girişi, havuzu ve bahçesi ile doğayla uyumlu bir şekilde tasarlanan Villa Vera Mamurbaba; geniş ve şık dizaynı, özel garaj ve güvenlik sistemi, dilediğinizce alışverişe ve eğlenceye olanak veren konumu ile dört mevsim boyunca hem sosyalleşmeye hem de dinlenmeye olanak veren bir yaşam sunuyor.

Proje Özellikleri

Çeşme’nin seçkin lokasyonu Mamurbaba’da 2300 m2 içerisinde 350 m2  kullanım alanlı iki adet villa olarak inşa edilen Villa Vera Mamurbaba; her villaya özel müstakil girişi, havuzu, bahçesi, 5 adet ebeveyn banyolu yatak odası, 60 m2 şömineli geniş salonu, özel garaj ve güvenlik sistemi ve villa içi asansör sistemi gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Konfora davet eden birçok özelliği ile Villa Vera Mamurbaba’da her anı keyif dolu bir yaşam sizi bekliyor.

Havuz

Villa Vera Mamurbaba’nın; yemyeşil bahçenin ortasına konumlanmış havuzu ile yazın tadını sadece size özel, masmavi havuzunuzda ferahlayarak çıkarın.

Teras

Her villaya özel güneşlenme terası ile havuz keyfinizden hemen sonra, Ege’nin içinizi ısıtan güneşi size eşlik edecek.

Müstakil Bahçe

Ay ve yıldızların aydınlattığı huzur dolu yaz gecelerinde, yemyeşil bahçenizde dostlarınızla birlikte edeceğiniz neşeli sohbetlerinize Çeşme’nin usulca esen rüzgarı eşlik edecek.

Konum

Çeşme’nin en seçkin lokasyonlarından biri olan Mamurbaba; dinamiği hiç düşmeyen noktalara yakınlığı ile sizi cezbedecek.